Alfa 60141.00 - Lustr Ronda 3xE27, Ø340, čirá/opál/sklo
| Výrobce: Alfa | |
| Kód: Alf-60141.00 |
Dostupnost:
skladem poslední kus
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Vnější sklo čiré
Vnitřní sklo matně bílé
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | čirá, opál |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Průměr: | 340 mm |
| Výška: | 1000 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Příbuzné produkty
Alfa 9122.00 - Lustr Ronda 1xE27, Ø180, čirá/opál/sklo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
731 Kč
Mohlo by vás zajímat
Alfa 22203.01 - Stropní svítidlo Emir 3xE27, Ø530, chrom/bílá, dřevo/sklo
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 281 Kč
Alfa 63065.40_54 - Lustr VOLDA NEW 3xE27, jantar/černá/zlatá
skladem u dodavatele 13 ksdodaní 3-10 prac. dní
3 562 Kč
Alfa 60356.01_40 - Dřevěný lustr Tribeca 1xE27, Ø440, přírodní/sklo
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 168 Kč
Alfa 63066.40_54 - Lustr VOLDA NEW 3xE27, Ø520, jantar/černá/zlatá
Skladem poslední kusihned k odeslání
3 020 Kč
Alfa 60915.40_54 - Lustr VOLDA NEW 1xE27, Ø200, jantar/černá/zlatá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 3-10 prac. dní
1 221 Kč
Alfa 26123.40_65 - Lustr Bafia 3xE27, Ø460, ořech/černá/mléčná
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 259 Kč
Alfa 62208.105 - Dřevěný lustr BERA OP. 3 3xE27, dřevo/sklo
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 375 Kč
Alfa 9122.00 - Lustr Ronda 1xE27, Ø180, čirá/opál/sklo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
731 Kč


























































