Alfa 9122.00 - Lustr Ronda 1xE27, Ø180, čirá/opál/sklo
| Výrobce: Alfa | |
| Kód: Alf-9122.00 |
Dostupnost:
skladem poslední kus
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Vnější sklo čiré
Vnitřní sklo matně bílé
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | čirá, opál |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 180 mm |
| Výška: | 1000 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Příbuzné produkty
Alfa 60141.00 - Lustr Ronda 3xE27, Ø340, čirá/opál/sklo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
2 270 Kč
Mohlo by vás zajímat
Alfa 63065.40_54 - Lustr VOLDA NEW 3xE27, jantar/černá/zlatá
skladem u dodavatele 14 ksdodaní 3-10 prac. dní
3 563 Kč
Alfa 60356.01_40 - Dřevěný lustr Tribeca 1xE27, Ø440, přírodní/sklo
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 168 Kč
Alfa 60915.40_54 - Lustr VOLDA NEW 1xE27, Ø200, jantar/černá/zlatá
skladem u dodavatele 15 ksdodaní 3-10 prac. dní
1 222 Kč
Alfa 63066.40_54 - Lustr VOLDA NEW 3xE27, Ø520, jantar/černá/zlatá
Skladem poslední kusihned k odeslání
3 021 Kč
Alfa 60141.00 - Lustr Ronda 3xE27, Ø340, čirá/opál/sklo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
2 270 Kč

























































