TK Lighting 6912 - Bodové svítidlo Jet 2xGU10, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6912 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 2081 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Součástí balení je transparentní kroužek.
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x10 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Délka: | 435 mm |
| Výška: | 150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6911 - Bodové svítidlo Jet 1xGU10, bílá
skladem u dodavatele 1221 ksdodání 4-14 dní
202 Kč
TK Lighting 6910 - Bodové svítidlo Jet 1xGU10, černá
skladem u dodavatele 2021 ksdodání 4-14 dní
202 Kč
TK Lighting 6919 - Stropní bodové svítidlo Jet 1xGU10, Ø55, bílá
skladem u dodavatele 1939 ksdodání 4-14 dní
187 Kč
TK Lighting 6918 - Stropní bodové svítidlo Jet 1xGU10, Ø55, černá
skladem u dodavatele 3797 ksdodání 4-14 dní
187 Kč
TK Lighting 6913 - Bodové svítidlo Jet 2xGU10, bílá
skladem u dodavatele 667 ksdodání 4-14 dní
518 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 666 - Stropní svítidlo Vaio white 5xE27, Ø500, bílá/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 188 Kč
TK Lighting 10797 - Bodové svítidlo AMIS WHITE 4xGU10, bílá/zlatá
skladem u dodavatele 467 ksdodání 4-14 dní
2 297 Kč
TK Lighting 6914 - Bodové svítidlo Jet 3xGU10, černá
skladem u dodavatele 2052 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 10221 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, modrá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 4-14 dní
410 Kč
TK Lighting 6184 - Bodové svítidlo TOP 8xGU10, hnědá
skladem u dodavatele 105 ksdodání 4-14 dní
2 898 Kč
TK Lighting 16148 - Bodové svítidlo TUNE BROWN 3xGU10, černá/hnědá
skladem u dodavatele 918 ksdodání 4-14 dní
1 343 Kč
TK Lighting 4565 - Stropní bodové svítidlo Logan 3xGU10, černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 089 Kč
TK Lighting 4352 - Bodové svítidlo Jet 2xGU10, bílá
skladem u dodavatele 1649 ksdodání 4-14 dní
736 Kč
TK Lighting 10240 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, béžová
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 068 Kč
TK Lighting 5957 - Bodové svítidlo TOP 1xGU10, hnědá
skladem u dodavatele 90 ksdodání 4-14 dní
389 Kč


























































