TK Lighting 6914 - Bodové svítidlo Jet 3xGU10, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6914 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 2052 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Součástí balení je transparentní kroužek.
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x10 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Délka: | 550 mm |
| Výška: | 150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6915 - Bodové svítidlo Jet 3xGU10, bílá
skladem u dodavatele 693 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 6917 - Bodové svítidlo Jet 4xGU10, bílá
skladem u dodavatele 312 ksdodání 4-14 dní
1 052 Kč
TK Lighting 6916 - Bodové svítidlo Jet 4xGU10, černá
skladem u dodavatele 1017 ksdodání 4-14 dní
1 052 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10000 - Stropní bodové svítidlo Vox 1xGU10 + 1xG9, černá/bílá
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
1 017 Kč
TK Lighting 4565 - Stropní bodové svítidlo Logan 3xGU10, černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 089 Kč
TK Lighting 5968 - Bodové svítidlo TOP 3xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 10238 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, modrá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 136 Kč
TK Lighting 4334 - Stropní bodové svítidlo Jet 1xGX53, Ø85, bílá
skladem u dodavatele 127 ksdodání 4-14 dní
234 Kč
TK Lighting 10219 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, růžová
skladem u dodavatele 46 ksdodání 4-14 dní
410 Kč
TK Lighting 10237 - Bodové svítidlo Livia 2xGU10, modrá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 10242 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, šedá
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč
TK Lighting 5373 - Bodové svítidlo TOP 1xGU10, bílá
skladem u dodavatele 1564 ksdodání 4-14 dní
415 Kč
TK Lighting 4673 - Bodové svítidlo Cover wood 1xGU10, černá/ořech
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
482 Kč


























































