TK Lighting 10241 - Bodové svítidlo Livia 2xGU10, šedá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10241 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 33 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | šedá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x10 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Délka: | 350 mm |
| Výška: | 140 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10223 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, šedá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
358 Kč
TK Lighting 10242 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, šedá
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10239 - Bodové svítidlo Livia 2xGU10, béžová
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
684 Kč
TK Lighting 3229 - Stropní dětské svítidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, modrá
Skladem 4 ksihned k odeslání
1 149 Kč
TK Lighting 6072 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, růžová
skladem u dodavatele 56 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 10153 - Stropní textilní svítidlo Nicola 4xE27, Ø380, oranžová
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
1 276 Kč
TK Lighting 16043 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/hnědá
Skladem poslední kusihned k odeslání
908 Kč
TK Lighting 3145 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, šedá
skladem u dodavatele 143 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 10240 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, béžová
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 068 Kč
TK Lighting 16038 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/béžová
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
908 Kč
TK Lighting 10242 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, šedá
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč
TK Lighting 10230 - Stropní a nástěnné svítidlo Pixi 1xG9, Ø250, modrá
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
908 Kč

























































