TK Lighting 5970 - Bodové svítidlo TOP 6xGU10, černá/zlatá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5970 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x10 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Délka: | 1270 mm |
| Výška: | 150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5968 - Bodové svítidlo TOP 3xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 5967 - Bodové svítidlo TOP 2xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
1 172 Kč
TK Lighting 6088 - Bodové svítidlo TOP 1xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
534 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 16147 - Bodové svítidlo TUNE BROWN 2xGU10, černá/hnědá
skladem u dodavatele 414 ksdodání 4-14 dní
881 Kč
TK Lighting 4571 - Stropní bodové svítidlo Logan 4xGU10, bílá
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
1 353 Kč
TK Lighting 10234 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, růžová
skladem u dodavatele 75 ksdodání 4-14 dní
1 136 Kč
TK Lighting 10796 - Bodové svítidlo AMIS WHITE 3xGU10, bílá/zlatá
skladem u dodavatele 469 ksdodání 4-14 dní
1 721 Kč
TK Lighting 4856 - Stropní svítidlo Fairy black 6xG9, černá/bílá
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
4 226 Kč
TK Lighting 4539 - Bodové svítidlo Jet 2xGU10, černá
skladem u dodavatele 1579 ksdodání 4-14 dní
736 Kč
TK Lighting 6184 - Bodové svítidlo TOP 8xGU10, hnědá
skladem u dodavatele 105 ksdodání 4-14 dní
2 898 Kč
TK Lighting 6088 - Bodové svítidlo TOP 1xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
534 Kč
TK Lighting 10000 - Stropní bodové svítidlo Vox 1xGU10 + 1xG9, černá/bílá
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
1 017 Kč
TK Lighting 10633 - Bodové svítidlo AMIS BLACK 2xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 1154 ksdodání 4-14 dní
1 125 Kč


























































