TK Lighting 3254 - Dřevěný lustr Oslo black dark 1xE27, Ø335mm, černá/dřevo
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-3254 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov, dřevo |
| Barva: | černá, hnědá, tmavé dřevo |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 335 mm |
| Výška: | 1700 mm |
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4711 - Dřevěný lustr Oslo black 2xE27, 830mm, černá/dřevo
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
2 649 Kč
TK Lighting 5773 - Textilní lustr Eco 1xE27, Ø500, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 44 ksdodání 4-14 dní
2 380 Kč
TK Lighting 10188 - Designový lustr Modesto 3xGU10, Ø500, černá/borovice
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
2 360 Kč
TK Lighting 5772 - Textilní lustr Eco 1xE27, Ø380, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
1 753 Kč
TK Lighting 4713 - Dřevěný lustr Oslo white 2xE27, 830mm, bílá/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 649 Kč
TK Lighting 5665 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, zelená/borovice
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 374 Kč
TK Lighting 10157 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø190, černá/borovice
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
902 Kč
TK LIGHTING 11012 - Dřevěný lustr OSLO SABIA 3xE27, béžová/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
4 247 Kč
TK Lighting 11080 - Lustr VIRLO WHITE 4xE14, dřevo/sklo
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
3 215 Kč
TK Lighting 6799 - Dřevěný lustr Estera wood 3xG9, bílá/borovice/béžová
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč



























































