GTV LD-SAHER3-DUO - Nouzové LED svítidlo SAHER DUO 3W, 6400K, 300lm, 230V, IP65, 3h
| Výrobce: GTV | |
| Kód: GTV-LD-SAHER3-DUO |
| Výrobce: | GTV |
| Adresa výrobce: | ul. Przejazdowa 21, 05-800 Pruszków, Polska |
| E-mail: | info@gtv.com.pl |
| Další informace: | GTV Poland S.A. |
GTV LD-SAHER3-DUO – Nouzové LED svítidlo SAHER DUO 3W, 6400K, 300 lm, 220–240V, IP65, 3 h
Odolné nouzové LED svítidlo SAHER DUO 3W je navrženo pro bezpečnostní osvětlení únikových cest a technických prostor při výpadku napájení. Díky krytí IP65 a mechanické odolnosti IK07 je vhodné i do náročnějších provozních podmínek. Světelný tok 300 lm, široký vyzařovací úhel 120° a studená barva světla 6400 K zajišťují dobrou viditelnost a orientaci.
Svítidlo umožňuje trvalý i netrvalý provoz. Režim se volí externím přepínačem, který určuje, zda svítidlo svítí i při běžném napájení ze sítě. Při výpadku elektrické energie se automaticky přepne do nouzového režimu s dobou svícení 3 hodiny. Směrová šipka je nastavitelná – lze ji natočit doleva, doprava i dolů podle požadovaného směru úniku. Montáž je možná na strop i na stěnu.
Vlastnosti
• Příkon: 3 W
• Napájecí napětí: 220–240 V
• Světelný tok: 300 lm
• Teplota chromatičnosti: 6400 K
• Úhel svitu: 120°
• Účiník (PF): >0,5
• Stupeň krytí: IP65
• Mechanická odolnost: IK07
• Doba nouzového provozu: 3 h
• Životnost: 60 000 h
• Počet spínacích cyklů: 10 000
• Stmívatelnost: ne
• Režim provozu: trvalý / netrvalý (externí přepínač)
• Montáž: na strop i na stěnu
• Použití: vnitřní i venkovní prostory
Hlavní výhody
• Možnost trvalého i netrvalého provozu
• Automatické sepnutí při výpadku napájení
• Odolné provedení IP65 a IK07
• Nastavitelná směrová šipka (doleva, doprava, dolů)
• Životnost až 60 000 hodin a spolehlivý nouzový provoz 3 h
| Materiál: | polykarbonát |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | studená bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 6400 K |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 3 W |
| Světelný tok: | 300 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 60000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 10000 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Mechanická odolnost (IK): | 07 |
| Délka: | 350 mm |
| Šířka: | 117 mm |
| Hloubka: | 76 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
GTV LD-CORSO3-00 - Nouzové LED svítidlo CORSO, 3W, 6400K, 300lm, 230V, IP20, 3h, TLAČÍTKO TEST
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
GTV LD-OMAH33-0 - Nouzové LED svítidlo OMAHA-3, 3W, 6400K, 300lm, 230V, IP20, 3h, TLAČÍTKO TEST
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 7-10 dní
GTV LD-CORSO1-0 - Nouzové LED svítidlo CORSO, 3W, 6400K, 300lm, 230V, IP20, 1h, TLAČÍTKO TEST
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 7-10 dní
GTV LD-SAHER1-DUO - Nouzové LED svítidlo SAHER DUO 3W, 6400K, 300lm, 230V, IP65, 1h
není sklademtermín na dotaz - upřesníme

























































