TOP LIGHT Gila LED - Koupelnové LED svítidlo Gila LED IP44, 5W, 4500K, 400lm, 300mm, chrom
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Gila LED |
ihned k odeslání Další kusy
dodání 3-10 dnů
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
LED svítidla vhodná do koupelny za velmi dobrou cenu. Svítidlo lze použít také v chodbách, předsíních nad zrcadlo či obrazy. V nabídce jsou 2 velikosti.
3 způsoby montáže:
na zeď, na skříňku, na zrcadlo
| Materiál: | plast |
| Barva: | chrom-lesklý |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4500 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 5 W |
| Světelný tok: | 400 lm |
| Délka: | 300 mm |
| Šířka: | 110x45 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Gila LED XL - Koupelnové LED svítidlo Gila LED XL IP44, 8W, 4500K, 640lm, 600mm, chrom
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Texas CCT - Koupelnové LED svítidlo TEXAS 8W, 3000/4000/6500K, 800lm, IP44, 400mm, chrom/stříbrná
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Oregon K40 - Koupelnové LED svítidlo Oregon K40 7W, 4000K, 700lm, IP44, chrom/bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Texas MAX - Koupelnové LED svítidlo Texas MAX IP44, 15W, 4000K, 1500lm, 780mm, chrom
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Columbia 80 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Columbia 16W, 4000K, 1600lm, IP44, kartáčovaný hliník
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Oregon K60 - Koupelnové LED svítidlo Oregon K60 9W, 4000K, 900lm, IP44, chrom/bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Gila C XL - Koupelnové LED svítidlo Gila C XL IP44, 8W, 4500K, 640lm, 600mm, černá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Flora 120 C - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Flora 120 C 36W, 4000K, 3060lm, IP65, D1200, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
TOP LIGHT Columbia 40 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Columbia 8W, 4000K, 800lm, IP44, kartáčovaný hliník
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Gila C - Koupelnové LED svítidlo Gila C IP44, 5W, 4500K, 400lm, 300mm, černá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Madeira H60 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Madeira H60, 15W, 4000K, 1500lm, D600, IP44, chrom
není sklademdodání 3-10 dnů



























































