SPECTRUM WOJ+14669 - LED žárovka GU10 MR11 2W, 3000K, 200lm, 55°
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14669 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Materiál: | plast, kov |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| Patice: | GU10 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 2 W |
| Světelný tok: | 200 lm |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 55 ° |
| Průměr: | 35 mm |
| Hloubka: | 48 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
Mohlo by vás zajímat
Spectrum WOJ+14704 - LED žárovka GU10 MR11 2W, 3000K, 150lm, 55°
skladem u dodavatele 176 ksdodání 3-7 prac. dní
37 Kč
Spectrum WOJ+14705 - LED žárovka GU10 MR11 2W, 4000K, 150lm, 55°
skladem u dodavatele 2827 ksdodání 3-7 prac. dní
37 Kč
Spectrum WOJ+14667 - LED žárovka GU10 MR11 4W, 4000K, 300lm, 55°
skladem u dodavatele 4180 ksdodání 3-7 prac. dní
37 Kč



























































