SPECTRUM SLIP003027 - Lištové svítidlo 3F MADARA MINI RING II GU10 250V IP20 55x100x175mm černé
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLIP003027 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Materiál: | akryl (plast), hliník |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano, ne |
| Napětí: | 250, 230 V |
| Max. výkon: | 1x35, N/A W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Světelný tok: | N/A lm |
| Šířka: | 110 mm |
| Výška: | 175 mm |
| Hloubka: | 55 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
| Interiérové/Exteriérové: | INT |
| Rozměry: | 55x110x175 mm |
| Třída ochrany: | I |
Mohlo by vás zajímat
Spectrum SLIP003056 - Svítidlo do 3F lišty SPECTRUM Madara Libra 1xGU10, černá
Skladem 5 ksihned k odeslání
371 Kč
Spectrum SLIP003055 - Svítidlo do 3F lišty SPECTRUM Madara Libra 1xGU10, bílá
skladem u dodavatele 626 ksdodání 3-7 prac. dní
371 Kč
SPECTRUM SLIP003008 - Lištové svítidlo MADARA MINI II GU10 250V IP20 56,5x121x172mm bílé
Skladem poslední kusihned k odeslání
338 Kč
Spectrum SLI047303CCT_PW_3F - LED svítidlo do 3F lišty ALLDAY BASIC 50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 454 Kč
Spectrum SLI047303CCT_PW_3F_ZWI - LED lustr do 3F lišty ALLDAY BASIC 50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 642 Kč
Spectrum SLI047302CCT_PW_3F - LED svítidlo do 3F lišty ALLDAY BASIC 50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 548 Kč
SPECTRUM SLIP003007 - Lištové svítidlo MADARA MINI II GU10 250V IP20 56,5x121x172mm černé
Skladem 9 ksihned k odeslání
338 Kč
Spectrum SLI047302CCT_PW_3F_ZWI - LED lustr do 3F lišty ALLDAY BASIC 50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 642 Kč



























































