TK Lighting 6843 - Lustr Anabelle 6xG9, Ø620, černá/grafit
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6843 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast, sklo |
| Barva: | černá, grafit |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x8 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Šířka: | 620 mm |
| Výška: | 1400 mm |
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 11106 - Lustr LAVA SABIA 1xG9, béžová/koňak
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
741 Kč
TK Lighting 10038 - Lustr Cono L 1xE27, Ø335, hnědá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
TK Lighting 4712 - Dřevěný lustr Oslo white 3xE27, 1180mm, bílá/dřevo
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
3 635 Kč
TK Lighting 11149 - Lustr SOPHIA GREEN COGNAC 5xE14, černá/koňak/zelená
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
3 609 Kč
TK Lighting 4507 - Dřevěný lustr Oslo brown 2xE27, 830mm, hnědá/ořech
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
3 106 Kč
TK Lighting 2071 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, černá/borovice
skladem u dodavatele 58 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
TK Lighting 5942 - Lustr Nilos 3xG9, Ø250, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 11052 - Lustr BALLO 6xE14, béžová/bílá/dřevo
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
5 885 Kč
TK Lighting 10844 - Lustr PEARL MIX 5xG9, Ø330, černá/čirá/grafit/koňak
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
2 463 Kč



























































