TK Lighting 10274 - Lustr Bono 1xE27, Ø270, béžová/bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10274 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, plast, kov |
| Barva: | bílá, béžová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 270 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10206 - Lustr Bono 3xG9, Ø315, béžová/bílá
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
3 780 Kč
TK Lighting 10214 - Lustr Bono 5xG9, Ø320, béžová/bílá
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
5 958 Kč
TK Lighting 10205 - Lustr Bono 1xG9, Ø170, béžová/bílá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
Podobné zboží
TK Lighting 10266 - Lustr Bono 3xG9, Ø315, okrová/bílá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
3 360 Kč
TK Lighting 10268 - Lustr Bono 5xG9, Ø320, okrová/bílá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
5 304 Kč
TK Lighting 10265 - Lustr Bono 1xG9, Ø170, okrová/bílá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 141 Kč
TK Lighting 10275 - Lustr Bono 1xE27, Ø270, okrová/bílá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
1 686 Kč
TK Lighting 10644 - Lustr BONO SABIA 1xG9, Ø170, béžová
skladem u dodavatele 33 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5975 - Textilní lustr Calisto 3xE27, bílá/černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
TK Lighting 10260 - Lustr Faro 1xE27, Ø500, cihlová
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
3 007 Kč
TK Lighting 4817 - Lustr Vibe 1xE27, Ø300, transparentní/černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
1 483 Kč
TK Lighting 5419 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø500, juta/černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 602 Kč
TK Lighting 4799 - Lustr Nicol 1xE27, Ø380, béžová/černá
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
1 395 Kč
TK Lighting 4549 - Lustr Estera 7xG9, zlatá/jantar
skladem u dodavatele 43 ksdodání 4-14 dní
3 049 Kč
TK Lighting 10119 - Lustr Piano 12xG9, zlatá/černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
9 308 Kč
TK Lighting 10077 - Lustr Cono S 1xE27, Ø190, žlutá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
564 Kč


























































