Italux MDM-2681/1M BK - Lustr Britta 1xE27, Ø300, černá/dřevo
| Výrobce: Italux | |
| Kód: Ita-MDM-2681/1M BK |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Italux |
| Adresa výrobce: | Rebusowa 3, 02-292 Warszawa |
| E-mail: | italux@italux.pl |
| Další informace: | ITALUX Janusz Baran sp. k. |
| Materiál: | kov, dřevo |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 300 mm |
| Výška: | 1000 mm |
Mohlo by vás zajímat
Italux FH31803-AJ13 SN - Lustr Pietro 3xGU10, ocel/matný nikl
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 306 Kč

























































