TK Lighting 4609 - Lustr Cadix 1xG9, Ø210, zlatá/transparentní
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4609 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | transparentní, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 210 mm |
| Výška: | 2140 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4610 - Lustr Cadix 1xG9, Ø300, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 40 ksdodání 4-14 dní
2 536 Kč
TK Lighting 4608 - Lustr Cadix 7xG9, Ø500, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 33 ksdodání 4-14 dní
10 883 Kč
TK Lighting 759 - Lustr Cadix 1xG9, Ø140, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
1 395 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10149 - Designový lustr Modesto 3xGU10, černá
skladem u dodavatele 44 ksdodání 4-14 dní
1 913 Kč
TK Lighting 5941 - Lustr Nilos 1xG9, Ø120, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 55 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 10835 - Lustr PEARL 1xG9, Ø100, černá/čirá
skladem u dodavatele 56 ksdodání 4-14 dní
482 Kč
TK Lighting 10885 - Lustr CONO PEAPOD S 1xE27, Ø190, zelená
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
689 Kč
TK Lighting 3227 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø380, přírodní/oranžová
skladem u dodavatele 44 ksdodání 4-14 dní
1 265 Kč
TK Lighting 10078 - Lustr Duo white 1xE27, Ø200, bílá/juta
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 10266 - Lustr Bono 3xG9, Ø315, okrová/bílá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
3 360 Kč
TK Lighting 10067 - Lustr Cono 3xE27, Ø420, černá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
2 064 Kč
TK Lighting 11080 - Lustr VIRLO WHITE 4xE14, dřevo/sklo
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
3 215 Kč


























































