TK Lighting 4608 - Lustr Cadix 7xG9, Ø500, zlatá/transparentní
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4608 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast, sklo |
| Barva: | zlatá, transparentní |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 7x8 W |
| Počet žárovek: | 7 |
| Délka: | max 5000 mm |
| Výška: | 2200 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4610 - Lustr Cadix 1xG9, Ø300, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
2 536 Kč
TK Lighting 4609 - Lustr Cadix 1xG9, Ø210, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
1 550 Kč
TK Lighting 759 - Lustr Cadix 1xG9, Ø140, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
1 395 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10273 - Dřevěný lustr Estera wood 9xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
4 558 Kč
TK Lighting 4796 - Lustr Esme 5xE27, grafit/topaz/transparentní/černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
5 657 Kč
TK Lighting 5362 - Lustr Nilos 8xG9, Ø370, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
4 661 Kč
TK Lighting 4261 - Lustr Sol 1xE27, černá/zlatá/jantar
skladem u dodavatele 147 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 10887 - Lustr CONO PEAPOD L 1xE27, Ø320, zelená
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
970 Kč
TK Lighting 10057 - Lustr Cono 1xE27, Ø335, černá
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
1 187 Kč
TK Lighting 10268 - Lustr Bono 5xG9, Ø320, okrová/bílá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
5 304 Kč
TK Lighting 10168 - Lustr Zoe 1xE27, Ø270, černá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 328 Kč
TK Lighting 10063 - Lustr Cono L 1xE27, Ø320, mátová
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
965 Kč


























































