TK Lighting 4795 - Lustr Esme 4xE27, grafit/topaz/transparentní/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4795 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | černá, grafit, transparentní, topaz |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Délka: | 870 mm |
| Výška: | 1750 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4819 - Lustr Esme 6xE27, grafit/topaz/transparentní/černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
6 735 Kč
TK Lighting 4797 - Lustr Esme 6xE27, grafit/topaz/transparentní/černá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
6 600 Kč
TK Lighting 4796 - Lustr Esme 5xE27, grafit/topaz/transparentní/černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
5 657 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 6844 - Lustr Anabelle 8xG9, Ø620, černá/grafit
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
4 874 Kč
TK Lighting 10084 - Lustr Sol 1xE27, Ø250, grafit/černá
skladem u dodavatele 88 ksdodání 4-14 dní
1 499 Kč
TK Lighting 11326 - Lustr LAVA BROWN M 1xE27, hnědá/koňak
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
1 862 Kč
TK Lighting 2819 - Lustr Cubus graphite 3xE27, Ø500, grafit/černá
skladem u dodavatele 220 ksdodání 4-14 dní
2 432 Kč
TK Lighting 4557 - Designový lustr Harmony nature 3xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 6845 - Lustr Anabelle 9xG9, Ø620, černá/grafit
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
6 070 Kč
TK Lighting 10620 - Závěsné svítidlo CONO SABIA 1xE27, Ø260, béžová
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
1 032 Kč
TK Lighting 11050 - Lustr BALLO 3xE14, Ø350, béžová/bílá/dřevo
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 842 Kč
TK Lighting 6696 - Lustr Marco 1xE27, Ø140, kov/sklo, zelená/zlatá/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
923 Kč


























































