TK Lighting 4794 - Lustr Esme 7xE27, bílá/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4794 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | černá, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 7x15 W |
| Počet žárovek: | 7 |
| Délka: | 4000 mm |
| Výška: | 2200 mm |
Příbuzné produkty
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10265 - Lustr Bono 1xG9, Ø170, okrová/bílá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 141 Kč
TK Lighting 10085 - Textilní lustr Zing 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
736 Kč
TK Lighting 4796 - Lustr Esme 5xE27, grafit/topaz/transparentní/černá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
5 657 Kč
TK Lighting 4502 - Lustr Martin 1xG9, Ø120, černá/bílá
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
632 Kč
TK Lighting 11038 - Lustr SOPHIA COGNAC 1xE14, Ø150, černá/koňak
skladem u dodavatele 82 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 4262 - Lustr Sol 1xE27, transparentní/černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
1 955 Kč
TK Lighting 4815 - Textilní lustr Pulse 5xE27, bílá/borovice/přírodní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 365 Kč
TK Lighting 2831 - Lustr Cubus 3xE27, Ø490, černá/čirá/grafit/jantar
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 328 Kč
TK Lighting 10089 - Lustr Cono XL 1xE27, Ø500, cihlová
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 121 Kč
TK Lighting 4894 - Lustr Cairo 1xE27, Ø115, černá/borovice
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
607 Kč


























































