TK Lighting 4506 - Lustr Estera 7xG9, hnědá/jantar
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4506 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | jantar, černá, hnědá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 7x8 W |
| Počet žárovek: | 7 |
| Délka: | 900 mm |
| Výška: | 1530 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6105 - Lustr Estera 5xG9, hnědá/jantar
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
TK Lighting 4340 - Lustr Estera 9xG9, hnědá/jantar
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
4 869 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10622 - Závěsné svítidlo CONO SABIA 1xE27, Ø500, béžová
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 121 Kč
TK Lighting 4425 - Lustr Logan 1xGU10, černá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
306 Kč
TK Lighting 2785 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø200, přírodní/cihlová
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 3266 - Lustr Esme 1xE27, Ø250, transparentní/černá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
1 017 Kč
TK Lighting 5306 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 60 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 5402 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø500, juta/černá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
1 913 Kč
TK Lighting 3255 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø200, přírodní/oranžová
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 10827 - Lustr PEARL 1xG9, Ø100, černá/grafit
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
508 Kč
TK Lighting 10207 - Lustr Cubus 7xE27, Ø490, grafit/černá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
4 780 Kč



























































