TK Lighting 4340 - Lustr Estera 9xG9, hnědá/jantar
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4340 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | jantar, černá, hnědá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 9x8 W |
| Počet žárovek: | 9 |
| Délka: | 1160 mm |
| Výška: | 1380 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6105 - Lustr Estera 5xG9, hnědá/jantar
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
TK Lighting 4506 - Lustr Estera 7xG9, hnědá/jantar
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
3 417 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10207 - Lustr Cubus 7xE27, Ø490, grafit/černá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
4 780 Kč
TK Lighting 6926 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, hnědá/borovice
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
TK Lighting 10083 - Lustr Sol 1xE27, Ø250, jantar/zlatá/černá
skladem u dodavatele 102 ksdodání 4-14 dní
1 686 Kč
TK Lighting 10621 - Závěsné svítidlo CONO SABIA 1xE27, Ø335, béžová
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
1 187 Kč
TK Lighting 4815 - Textilní lustr Pulse 5xE27, bílá/borovice/přírodní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 365 Kč
TK Lighting 6696 - Lustr Marco 1xE27, Ø140, kov/sklo, zelená/zlatá/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
923 Kč
TK Lighting 3227 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø380, přírodní/oranžová
skladem u dodavatele 44 ksdodání 4-14 dní
1 265 Kč
TK Lighting 5099 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø500, černá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 4-14 dní
1 913 Kč
TK Lighting 10074 - Lustr Cono S 1xE27, Ø190, mátová
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
684 Kč



























































