TK Lighting 5900 - Lustr Faro 1xE27, Ø500, béžová
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5900 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | béžová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 1700 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5899 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, béžová
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 400 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4508 - Dřevěný lustr Oslo brown 1xE27, Ø335mm, hnědá/ořech
skladem u dodavatele 67 ksdodání 4-14 dní
1 478 Kč
TK Lighting 5306 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 60 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 4613 - Klasický lustr Limal 7xE14, černá
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
3 345 Kč
TK Lighting 2164 - Lustr Cubus 6xE27, jantar/grafit/transparentní
Skladem poslední kusihned k odeslání
4 402 Kč
TK LIGHTING 11011 - Dřevěný lustr OSLO SABIA 2xE27, béžová/dřevo
skladem u dodavatele 140 ksdodání 4-14 dní
3 106 Kč
TK Lighting 10835 - Lustr PEARL 1xG9, Ø100, černá/čirá
skladem u dodavatele 56 ksdodání 4-14 dní
482 Kč
TK Lighting 4851 - Dřevěný lustr Oslo white 1xE27, Ø335mm, bílá/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 276 Kč
TK Lighting 4797 - Lustr Esme 6xE27, grafit/topaz/transparentní/černá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
6 600 Kč
TK Lighting 11145 - Lustr SOPHIA GREEN COGNAC 1xE14, černá/koňak/zelená
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
768 Kč



























































