TK Lighting 1831 - Lustr Jump 1xE27, Ø360, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-1831 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 360 mm |
| Výška: | 1550 mm |
Příbuzné produkty
Podobné zboží
TK Lighting 6638 - Nástěnné svítidlo Jump 1xE27, černá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
1 686 Kč
TK Lighting 5864 - Stojací lampa Jump 1xE27, černá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
2 276 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4895 - Lustr Cairo 3xE27, Ø250, černá/borovice
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč
TK Lighting 4483 - Lustr Universo 3xE27, černá/grafit
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
3 775 Kč
TK Lighting 5773 - Textilní lustr Eco 1xE27, Ø500, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 44 ksdodání 4-14 dní
2 380 Kč
TK Lighting 11325 - Lustr LAVA SABIA L 1xE27, béžová/koňak
skladem u dodavatele 50 ksdodání 4-14 dní
2 432 Kč
TK Lighting 11107 - Lustr LAVA SABIA 3xG9, koňak/béžová
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
2 173 Kč
TK Lighting 4948 - Dřevěný lustr Helix wood 2xE27, ořech/černá
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 10059 - Lustr Cono 1xE27, Ø500, černá
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 10118 - Lustr Piano 10xG9, zlatá/černá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
7 446 Kč
TK Lighting 10622 - Závěsné svítidlo CONO SABIA 1xE27, Ø500, béžová
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 121 Kč
TK Lighting 10274 - Lustr Bono 1xE27, Ø270, béžová/bílá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 758 Kč



























































