Rendl R11700 - Lustr Monroe 1xE27, Ø300, matná černá/bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R11700 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá, matná černá, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x42 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 300 mm |
| Výška: | 1200+150 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R11701 - Lustr Monroe 1xE27, Ø400, matná černá/bílá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
2 295 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12718 - LED lustr Pesante 40W, 3000K, 3340lm, eloxovaný hliník
skladem u dodavatele 37 ksdodaní 2-14 dní
4 860 Kč
Rendl R13899 - Lustr Agneta 1xE27, Ø180, kartáčovaná mosaz
skladem u dodavatele 9 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R11756 - Lustr Garnish 1xGU10, Ø100, čiré sklo/chrom
skladem u dodavatele 18 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Rendl R11688 - Lustr Goldie 1xE27, Ø360, černá/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 950 Kč
Rendl R10493 - Lustr Eight 1xE27, Ø90, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 22 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R12719 - LED lustr Pesante 40W, 3000K, 3340lm, černá
skladem u dodavatele 9 ksdodaní 2-14 dní
4 860 Kč
Rendl R13752 - Lustr Julietta 16 1xE27, Ø150, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 29 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R14028 - Lustr Liz new 80 3xE27, opálové sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 240 Kč


























































