PREZENT 25081 - Lustr NOSTALGIA 1xE27/60W
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | dřevo, kov, sklo |
| Barva: | měď, antika, čirá, třešeň, zlatá, přírodní měděná |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60, 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 400 mm |
| Výška: | 1500 mm |
| Hloubka: | 380, 1500 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 25079 - Nástěnné svítidlo NOSTALGIA 1xE14/40W
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
1 278 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 75465 - Lustr BASKET 1xE27, černá/červená měď
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-5 dní
573 Kč
Prezent 238 - Lustr Tiffany XXIII. 2xE27, Ø395, antická hnědá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
6 957 Kč
PREZENT 61461 - Klasický lustr CAMELOT 5xE14, chrom/alabastr
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
1 391 Kč
PREZENT 201 - Lustr Tiffany II. 2xE27, Ø400, hnědá antika/sklo
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-5 dní
6 138 Kč
Prezent 241 - Lustr Tiffany XXIV. 2xE27, Ø395, antická hnědá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
5 870 Kč
PREZENT 75466 - Lustr BASKET 5xE27, černá/červená měď
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
2 455 Kč
Prezent 1704 - Lustr Tiffany XXI. 2xE27, Ø400, hnědá antika
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-5 dní
5 320 Kč


























































