PREZENT 75350 - Lustr VIOLA 1xE27/40W,D300, zlatá mosaz/bílá
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | bílá, mosazná, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x40, 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 300 mm |
| Šířka: | 310 mm |
| Výška: | 900, 960 mm |
| Hloubka: | 310 mm |
| Třída ochrany: | I |
Příbuzné produkty
PREZENT 75351 - Lustr VIOLA 1xE27/40W,D400, zlatá mosaz/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 534 Kč
PREZENT 75354 - Stropní svítidlo VIOLA 3xE27/40W,D500, zlatá mosaz/bílá
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
1 821 Kč
PREZENT 75356 - Stolní lampička VIOLA 1xE14/40W, zlatá mosaz/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 085 Kč
PREZENT 75355 - Nástěnné svítidlo VIOLA 1xE27/40W, zlatá mosaz/bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
778 Kč
PREZENT 75353 - Stropní svítidlo VIOLA 2xE27/40W,D400, zlatá mosaz/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 228 Kč
PREZENT 75352 - Stropní svítidlo VIOLA 2xE14/40W,D300, zlatá mosaz/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
921 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 642 - Klasický lustr POMPEZ 2xE27, hnědá/zlatá/alabastr
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
982 Kč
PREZENT 46311 - Lustr CATANIA 1xE27/40W, matná bílá/antická mosaz
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
1 330 Kč
PREZENT 46310 - Lustr CATANIA 1xE27/40W, matná černá/zlatá/antická mosaz
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
1 780 Kč
PREZENT 61461 - Klasický lustr CAMELOT 5xE14, chrom/alabastr
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
1 391 Kč
PREZENT 75351 - Lustr VIOLA 1xE27/40W,D400, zlatá mosaz/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 534 Kč
Prezent 241 - Lustr Tiffany XXIV. 2xE27, Ø395, antická hnědá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
5 870 Kč


























































