TK Lighting 10171 - Lustr Zoe 1xE27, Ø270, hnědá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10171 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | hnědá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 270 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10175 - Lustr Zoe 1xE27, Ø270, cihlová
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
1 447 Kč
Podobné zboží
TK Lighting 10168 - Lustr Zoe 1xE27, Ø270, černá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 328 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4798 - Lustr Nicol 3xE27, Ø500, béžová/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 121 Kč
TK Lighting 10159 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø160, černá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 5826 - Lustr Vibe 1xE27, Ø200, topaz/černá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
TK Lighting 5971 - Lustr Elio 1xE27, Ø200, černá/grafit
skladem u dodavatele 51 ksdodání 4-14 dní
876 Kč
TK Lighting 4562 - Designový lustr Harmony nature 1xE27, Ø400, černá/přírodní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 550 Kč
TK Lighting 6586 - Dřevěný lustr Eris wood 1xE27, Ø500, bříza/přírodní
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
1 991 Kč
TK Lighting 6633 - Lustr Cono 3xE27, Ø500, béžová/černá/cihlová
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
2 417 Kč


























































