TK Lighting 4237 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4237 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 155 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 1372 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, zlatá
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
861 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4167 - Nástěnné svítidlo Soho 1xE27, černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
949 Kč
TK Lighting 6638 - Nástěnné svítidlo Jump 1xE27, černá
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
1 686 Kč
TK Lighting 1884 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27, černá
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
669 Kč
TK Lighting 4236 - Nástěnné svítidlo Richi 1xE27 + 1xG9, bílá/chrom/textil
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
1 219 Kč
TK Lighting 5776 - Textilní nástěnné svítidlo Eco 1xE27, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
1 084 Kč
TK Lighting 10203 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, černá + USB nabíjení
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč
TK Lighting 5955 - Nástěnné textilní svítidlo Calisto 1xE27, černá
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
TK Lighting 1372 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, zlatá
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
861 Kč
TK Lighting 10201 - Nástěnné svítidlo Lagos USB 1xG9, černá/zlatá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
1 151 Kč


























































