TK Lighting 6186 - Nástěnné bodové svítidlo TOP 1xGU10, bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6186 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté, kulaté |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 145 mm |
| Výška: | 220 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6879 - Bodové svítidlo TOP 8xGU10, bílá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 4-14 dní
2 753 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4673 - Bodové svítidlo Cover wood 1xGU10, černá/ořech
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
482 Kč
TK Lighting 5968 - Bodové svítidlo TOP 3xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 5957 - Bodové svítidlo TOP 1xGU10, hnědá
skladem u dodavatele 65 ksdodání 4-14 dní
389 Kč
TK Lighting 10635 - Bodové svítidlo AMIS BLACK 4xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 659 ksdodání 4-14 dní
2 297 Kč
TK Lighting 6912 - Bodové svítidlo Jet 2xGU10, černá
skladem u dodavatele 2080 ksdodání 4-14 dní
518 Kč
TK Lighting 16147 - Bodové svítidlo TUNE BROWN 2xGU10, černá/hnědá
skladem u dodavatele 393 ksdodání 4-14 dní
881 Kč
TK Lighting 10219 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, růžová
skladem u dodavatele 43 ksdodání 4-14 dní
410 Kč
TK Lighting 5372 - Bodové svítidlo TOP 1xGU10, černá
skladem u dodavatele 2053 ksdodání 4-14 dní
415 Kč
TK Lighting 4352 - Bodové svítidlo Jet 2xGU10, bílá
skladem u dodavatele 1647 ksdodání 4-14 dní
736 Kč
TK Lighting 6917 - Bodové svítidlo Jet 4xGU10, bílá
skladem u dodavatele 304 ksdodání 4-14 dní
1 052 Kč


























































