TK Lighting 6639 - Nástěnné textilní svítidlo Glorii 1xE27, Ø500, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6639 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast, textil |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Délka: | 1000 mm |
| Výška: | 400 mm |
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10081 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, černá
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
1 239 Kč
TK Lighting 10080 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, bílá
skladem u dodavatele 65 ksdodání 4-14 dní
1 239 Kč
TK Lighting 4814 - Nástěnné textilní svítidlo Pulse 1xE27, bílá/borovice/přírodní
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
752 Kč
TK Lighting 10203 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, černá + USB nabíjení
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč
TK Lighting 4186 - Nástěnné svítidlo Chicago 1xE27, černá/lněná
skladem u dodavatele 89 ksdodání 4-14 dní
721 Kč
TK Lighting 5400 - Nástěnné textilní svítidlo Calisto 1xE27, juta/černá
skladem u dodavatele 74 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
TK Lighting 5956 - Nástěnné textilní svítidlo Calisto 1xE27, bílá/černá
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
TK Lighting 10204 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, bílá + USB nabíjení
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč
TK Lighting 5776 - Textilní nástěnné svítidlo Eco 1xE27, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
1 084 Kč
TK Lighting 1882 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27, bílá
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
669 Kč



























































