Nowodvorski 9058 - Lustr Polaris 1xE27, Ø250, měděné sklo
| Výrobce: Nowodvorski | |
| Kód: Tec-9058 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Nowodvorski |
| Adresa výrobce: | Ul. Bojemskiego 11, 42-200 Częstochowa, PL |
| E-mail: | gpsr@nowodvorski.com |
| Další informace: | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Designový lustr Nowodvorski Polaris 9058 ze skla v měděné barvě. Dodejte šmrnc vaší kuchyni. Povrch je lesklý a funguje jako zrcadlo. Závěs je v černé barvě. Patice je E27 a je možné ji osadit LED žárovkou, která není součástí balení.
| Materiál: | sklo, ocel |
| Barva: | černá, měď |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 250 mm |
| Výška: | 1500 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Nowodvorski 8916 - Lustr Eye L 3xGU10, Ø200x400, bílá/ocel
skladem u dodavatele 17 ksdodání 6-12 dnů
Nowodvorski 6481 - Lustr Eye 3xGU10, 620x400, bílá/ocel
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nowodvorski 7848 - Lustr Sphere M 1xE27, Ø200, černá/transparentní/sklo
skladem u dodavatele 70 ksdodání 6-12 dnů
Nowodvorski 6840 - Lustr Eye M 1xGU10, Ø55x250, ocel/černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nowodvorski 8917 - Lustr Eye L 3xGU10, Ø200x400, černá/ocel
skladem u dodavatele 63 ksdodání 6-12 dnů
Nowodvorski 5428 - Stropní svítidlo Salva E 5xGU10, Ø350, sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nowodvorski 7788 - Lustr Sphere 3xE27, Ø500, černá/transparentní/sklo
skladem u dodavatele 12 ksdodání 6-12 dnů
Nowodvorski 6841 - Lustr Eye L 1xGU10, Ø55x400, ocel/černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nowodvorski 5397 - Lustr Eye M 1xGU10, Ø55x250, ocel/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nowodvorski 7863 - Lustr Eye 3xGU10, 620x400, černá/mosaz/ocel
není sklademtermín na dotaz - upřesníme

























































