PREZENT 18201 - LED lustr PASSO 38W, 3000K, 2500lm, hnědá/bílá
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.18201 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | kov, hliník |
| Barva: | bílá, hnědá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 38 W |
| Světelný tok: | 2500 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 20000 hod. |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 560 mm |
| Výška: | 1500 mm |
Mohlo by vás zajímat
Prezent 70324 - Stropní LED svítidlo Trimo I. 50W, 3000-6000K, 5400lm, Ø600, bílá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
1 534 Kč
Prezent 70327 - Stropní LED svítidlo Trimo II. 32W, 3000-6000K, 3400lm, Ø400, černá/bílá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
778 Kč
Prezent 70322 - Stropní LED svítidlo Trimo I. 32W, 3000-6000K, 3400lm, Ø400, bílá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
778 Kč
Prezent 70325 - Stropní LED svítidlo Trimo II. 18W, 3000-6000K, 1850lm, Ø230, černá/bílá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
440 Kč
Prezent 70332 - Pouze závěs pro svítidla Trimo II. 70327, 70328, černá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
143 Kč
Prezent 70333 - Pouze závěs pro svítidla Trimo I. 70322, 70323, bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
143 Kč
Prezent 70326 - Stropní LED svítidlo Trimo II. 24W, 3000-6000K, 2500lm, Ø300, černá/bílá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
553 Kč
Prezent 70320 - Stropní LED svítidlo Trimo I. 18W, 3000-6000K, 1850lm, Ø230, bílá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
440 Kč
Prezent 70323 - Stropní LED svítidlo Trimo I. 40W, 3000-6000K, 4300lm, Ø500, bílá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
1 146 Kč
PREZENT 18206 - LED lustr PASSO 40W, 4000K, 2400lm, černá/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
2 793 Kč


























































