TK Lighting 16011 - Stojací lampa Glorii 1xE27, Ø500, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16011 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 16036 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø700, len/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
4 226 Kč
TK Lighting 16032 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø700, hnědá/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
4 382 Kč
TK Lighting 5299 - Stojací lampa Tokyo 1xE27, Ø630, bílá/borovice
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
2 790 Kč
TK Lighting 6452 - Stojací textilní lampa Trio 1xE27, Ø500, multicolor
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
2 820 Kč
TK Lighting 5284 - Stojací lampa Tokyo 1xE27, Ø630, len/borovice
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
3 028 Kč
TK Lighting 5569 - Stojací textilní lampa Juta 1xE27, Ø500, juta
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
3 987 Kč
TK Lighting 5405 - Stojací textilní lampa Calisto 1xE27, Ø500, juta/černá
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
2 930 Kč
TK Lighting 5037 - Stojací lampa Soho 1xE27, černá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
2 541 Kč
TK Lighting 16029 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, černá/zlatá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
2 774 Kč
TK Lighting 5465 - Stojací lampa HILTON GOLD 1xE27, Ø500, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
2 976 Kč



























































