TK Lighting 5864 - Stojací lampa Jump 1xE27, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5864 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 300 mm |
| Výška: | 1380 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6638 - Nástěnné svítidlo Jump 1xE27, černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 686 Kč
Podobné zboží
TK Lighting 1831 - Lustr Jump 1xE27, Ø360, černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 063 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 16031 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, hnědá/zlatá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
3 137 Kč
TK Lighting 2919 - Stojací textilní lampa Maja 1xE27, Ø450, bílá
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
2 308 Kč
TK Lighting 16018 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/ořech
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 16021 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/borovice
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 5569 - Stojací textilní lampa Juta 1xE27, Ø500, juta
skladem u dodavatele 77 ksdodání 4-14 dní
3 987 Kč
TK Lighting 5284 - Stojací lampa Tokyo 1xE27, Ø630, len/borovice
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
3 028 Kč
TK Lighting 16029 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, černá/zlatá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
2 774 Kč
TK Lighting 5959 -Stojací textilní lampa Zing 1xE27, černá
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
1 882 Kč
TK Lighting 5890 - Stojací textilní lampa Harmony nature 1xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
3 397 Kč
TK Lighting 16010 - Stojací lampa Cono 1xE27, Ø310x1450, černá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
2 380 Kč


























































