Globo 15228T - Stojací lampička Kidal 1xE14, Ø150, matný nikl/stříbrná
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-15228T |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 33 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | textil, kov |
| Barva: | šedá, matný nikl, stříbrná |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 150 mm |
| Výška: | 350 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Globo 15228H - Lustr Kidal 1xE27, Ø400, matný nikl/stříbrná
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 095 Kč
Globo 15228S1 - Stojací lampa Kidal 1xE27, Ø620/450, matný nikl/stříbrná
skladem u dodavatele 5 ksdodání 3-6 prac. dní
2 074 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 15229T1 - Textilní stolní lampička Clarke gold 1xE14, 110x110, matný nikl/černá/zlatá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
512 Kč
Globo 21628W - Stolní lampička Valentino 1xE27, 120x120, přírodní dřevo/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodání 3-6 prac. dní
672 Kč
Globo 21002T - Stolní lampička Olly 1xE14, Ø110, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 13 ksdodání 3-6 prac. dní
520 Kč
Globo 54308T - Stolní lampička Hubertus 1xE14, matná černá/kouřová
Skladem poslední kusihned k odeslání
536 Kč
Globo 15839T - Stolní křišťálová lampička Corry 1xE27, Ø210, kouřová/matná černá/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 461 Kč
Globo 56140-4T - Stolní lampička Riha 4xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele 28 ksdodání 3-6 prac. dní
2 160 Kč
Globo 15548T - Stolní lampička Maxy 1xE27, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 232 Kč
Globo 21626 - Stolní lampička Valentino 1xE14, Ø185, zlatá/černá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
496 Kč
Globo 15663T - Stolní lampička Pablo 1xE27, dřevo/matná černá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 3-6 prac. dní
744 Kč
Globo 15698T - Designová stolní lampička Gorley 1xE14, Ø150, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
568 Kč


























































