TK Lighting 16006 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, bílá/borovice
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16006 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov, dřevo, textil |
| Barva: | bílá, borovice |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 1450 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16021 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/borovice
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 16026 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, hnědá/borovice
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
3 365 Kč
TK Lighting 16007 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/borovice
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 16008 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, černá/borovice
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 2919 - Stojací textilní lampa Maja 1xE27, Ø450, bílá
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
2 308 Kč
TK Lighting 5864 - Stojací lampa Jump 1xE27, černá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
2 276 Kč
TK Lighting 5284 - Stojací lampa Tokyo 1xE27, Ø630, len/borovice
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
3 028 Kč
TK Lighting 16151 - Stojací lampa ESTERA WOOD 3xG9, ořech/bronz/jantar
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
2 380 Kč
TK Lighting 5123 - Stojací lampa Nicol 1xE27, Ø500, béžová/černá
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
3 121 Kč
TK Lighting 5239 - Stojací lampa Cubus graphite 3xE27, Ø450, grafit/černá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
3 277 Kč
TK Lighting 2920 - Stojací textilní lampa Maja 1xE27, Ø450, černá
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
2 308 Kč
TK Lighting 6097 - Stojací lampa Moby brown 1xE27, hnědá
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
10 842 Kč
TK Lighting 5465 - Stojací lampa HILTON GOLD 1xE27, Ø500, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
2 976 Kč
TK Lighting 16019 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, hnědá/ořech
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
3 365 Kč


























































