TK Lighting 6645 - Stojací textilní lampa Nicola, 1xE27, Ø440, žlutá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6645 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast, textil |
| Barva: | žlutá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 440 mm |
| Výška: | 1500 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16027 - Stolní textilní lampička Nicola, 1xE27, Ø200, len/hnědá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
1 052 Kč
TK Lighting 6640 - Stolní textilní lampička Nicola, 1xE27, Ø200, oranžová
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
1 052 Kč
TK Lighting 6641 - Stolní textilní lampička Nicola, 1xE27, Ø200, žlutá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 052 Kč
TK Lighting 6644 - Stojací textilní lampa Nicola, 1xE27, Ø440, oranžová
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
2 530 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 16020 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, přírodní/borovice
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 241 Kč
TK Lighting 16021 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, len/borovice
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 5299 - Stojací lampa Tokyo 1xE27, Ø630, bílá/borovice
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
2 790 Kč
TK Lighting 16008 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, černá/borovice
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 16033 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø500, bílá/zlatá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
2 774 Kč
TK Lighting 16032 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø700, hnědá/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
4 382 Kč
TK Lighting 6452 - Stojací textilní lampa Trio 1xE27, Ø500, multicolor
skladem u dodavatele 40 ksdodání 4-14 dní
2 820 Kč
TK Lighting 5286 - Stojací lampa Tokyo 1xE27, Ø630, černá/borovice
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
2 795 Kč
TK Lighting 5959 -Stojací textilní lampa Zing 1xE27, černá
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
1 882 Kč
TK Lighting 6635 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø700, černá/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 936 Kč


























































