Kaja K-BL-1605 RÓŻOWY - Stolní dětská LED lampička KOTEK 6W, 350lm, 3000-6000K, růžová
| Výrobce: Kaja | |
| Kód: Kaa-K-BL-1605 RÓŻOWY |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
- noční LED světlo
- změna teploty barvy světla
- třístupňový stmívač
| Materiál: | plast |
| Barva: | růžová, bílá |
| Barva světla: | teplá bílá, studená bílá, neutrální bílá, nastavitelná |
| Teplota chromatičnosti: | 3000-4000, 3000-6000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 1x6 W |
| Světelný tok: | 350 lm |
| Šířka: | 180 mm |
| Výška: | 370 mm |
Kaja K-MT-203 POMARAŃCZOWY LAMPKA - Stolní lampička Cariba 1xE27, oranžová
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Kaja K-BL-1607 ŻÓŁTY - Stolní dětská LED lampička PIESEK 6W, 350lm, 3000-6000K, žlutá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem


























































