TK Lighting 5490 - Stolní lampička Logan 1xGU10, bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5490 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 230 mm |
| Výška: | 490 mm |
| Hloubka: | 180 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5414 - Stolní lampička Logan 1xGU10, černá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
871 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5414 - Stolní lampička Logan 1xGU10, černá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
871 Kč
TK Lighting 5788 - Stolní lampička Oslo 1xE27, hnědá/ořech
skladem u dodavatele 69 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 668 - Stolní lampička Vaio gray 1xE27, šedá/dřevo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 021 Kč
TK Lighting 5347 - Stolní lampička Oslo 1xE27, bílá/borovice
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
1 545 Kč
TK Lighting 5346 - Stolní lampička Oslo 1xE27, černá/borovice
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
1 545 Kč
TK Lighting 16009 - Stolní lampička Cono 1xE27, černá
skladem u dodavatele 41 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
TK Lighting 5193 - Stolní lampička Soho 1xE27, bílá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
592 Kč



























































