TK Lighting 16041 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/oranžová
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16041 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Barva: | bílá, oranžová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 120 mm |
| Výška: | 210 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16043 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/hnědá
Skladem poslední kusihned k odeslání
908 Kč
TK Lighting 16044 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/černá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
TK Lighting 16038 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/béžová
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
908 Kč
TK Lighting 16040 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/žlutá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
856 Kč
TK Lighting 16042 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/cihlová
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5893 - Stolní textilní lampička Calisto 1xE27, Ø200, bílá/černá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč
TK Lighting 5596 - Stolní lampička Eco 1xE27, Ø200, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 54 ksdodání 4-14 dní
1 374 Kč
TK Lighting 16040 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/žlutá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
856 Kč
TK Lighting 5293 - Stolní textilní lampička Tokyo 1xE27, Ø300, černá/borovice
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
1 224 Kč
TK Lighting 16027 - Stolní textilní lampička Nicola, 1xE27, Ø200, len/hnědá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
1 052 Kč
TK Lighting 16009 - Stolní lampička Cono 1xE27, černá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
TK Lighting 5404 - Stolní textilní lampička Calisto 1xE27, Ø200, juta/černá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč
TK Lighting 5988 - Stolní textilní lampička Melody 1xE27, Ø300, hnědá/černá
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč
TK Lighting 5591 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, béžová/zlatá/sklo/textil
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
3 293 Kč
TK Lighting 5788 - Stolní lampička Oslo 1xE27, hnědá/ořech
skladem u dodavatele 66 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč


























































