Globo 21506B - Stolní textilní lampička Ninja 1xE14, Ø160, černá/přírodní dřevo
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-21506B |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | textil, dřevo |
| Barva: | přírodní, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 160 mm |
| Výška: | 330 mm |
Mohlo by vás zajímat
Globo 15187T3 - Stolní lampička Amy I 1xE27, Ø320, matný nikl/zlatá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 316 Kč
Globo 21628A - Stolní lampička Valentino 1xE27, 120x120, černé dřevo/antracit
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
599 Kč
Globo 21626 - Stolní lampička Valentino 1xE14, Ø185, zlatá/černá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
496 Kč
Globo 21003BB - Stolní lampička Marka 1xE14, Ø150, matná černá/mosaz/kouřové sklo
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-6 prac. dní
736 Kč
Globo 21627W - Stolní lampička Valentino 1xE14, Ø250, zlatá/bílá
skladem u dodavatele 9 ksdodání 3-6 prac. dní
634 Kč
Globo 56140-4T - Stolní lampička Riha 4xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele 28 ksdodání 3-6 prac. dní
2 160 Kč
Globo 21003B - Stolní lampička Marka 1xE14, Ø150, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
599 Kč
Globo 21628W - Stolní lampička Valentino 1xE27, 120x120, přírodní dřevo/bílá
skladem u dodavatele 24 ksdodání 3-6 prac. dní
672 Kč
Globo 15053T - Stolní lampička Lenius 1xE27, černá/antická mosaz
skladem u dodavatele 26 ksdodání 3-6 prac. dní
1 232 Kč
Globo 54308T - Stolní lampička Hubertus 1xE14, matná černá/kouřová
Skladem poslední kusihned k odeslání
536 Kč



























































