Globo 56140-2W - Stropní a nástěnné svítidlo Riha 2xG9, matný nikl/opál
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-56140-2W |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | matný nikl, opál |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 2x3, 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Světelný tok: | 2x310 lm |
| Šířka: | 250x260 mm |
| Výška: | 125 mm |
Příbuzné produkty
Globo 56140-3W - Stropní svítidlo Riha 3xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 344 Kč
Globo 56140-9H - Designový lustr Riha 9xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele 4 ksdodání 3-6 prac. dní
4 504 Kč
Globo 56140-9D - Designové stropní svítidlo Riha 9xG9, matný nikl/opál
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 080 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 54308-3 - Stropní bodové svítidlo Hubertus 3xE14, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
736 Kč
Globo 41745-60 - Stropní dřevěné LED svítidlo Rainer 60W, 3500lm, 3000-6000K, Ø800, přírodní
skladem u dodavatele 31 ksdodání 3-6 prac. dní
5 216 Kč
Globo 41764-24Q - Stropní LED svítidlo Bruno 24W, 3000/4500/6000K, 1020lm, Ø390x390, černá/hnědá/opál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 848 Kč
Globo 15698D - Designové stropní svítidlo Gorley 5xE14, Ø320, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
2 008 Kč
Globo 416080WD1R - Stropní LED svítidlo Doro 12W, 3000K, 950lm, Ø300, grafit/opál/imitace dřeva
skladem u dodavatele 32 ksdodání 3-6 prac. dní
1 184 Kč
Globo 54308-2 - Stropní bodové svítidlo Hubertus 2xE14, matná černá/kouřová
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
496 Kč
Globo 15566DA - Stropní svítidlo Giuseppe 1xE27, Ø280, matná černá/jantarové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
976 Kč
Globo 67162-50D - K5 křišťálové stropní svítidlo Mucky LED 50W, 2700-6000K, 3965lm, čirá/chrom + dálkové ovládání
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
5 600 Kč
Globo 54307-2W - Bodové svítidlo Claude 2xE14, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele 38 ksdodání 3-6 prac. dní
696 Kč
Globo 54307-3W - Stropní bodové svítidlo Claude 3xE14, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 024 Kč




























































