Rendl R12672 - Stropní bodové svítidlo Enki 1xGU10, 94x94, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12672 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 94x94 mm |
| Výška: | 124 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12731 - Stropní bodové svítidlo Mantova 1xGU10, Ø80, matná černá
skladem u dodavatele 113 ksdodaní 2-14 dní
675 Kč
Rendl R13869 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, česaná mosaz
skladem u dodavatele 239 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R13624 - Venkovní stropní LED svítidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, bílá/čiré sklo
skladem u dodavatele 48 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R12840 - Stropní bodové LED svítidlo Condu 20W, 3000K, 1600lm, 24°, Ø100, černá
skladem u dodavatele 40 ksdodaní 2-14 dní
2 385 Kč
Rendl R13364 - Stropní bodové svítidlo Belenos 1xGU10, Ø60, černá
skladem u dodavatele 34 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč
Rendl R12669 - Stropní bodové svítidlo Vade 1xGU10, Ø76, bílá/černá
skladem u dodavatele 18 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Rendl R14222 - Stropní svítidlo MEMA 1xGX53, Ø84, černá/satinovaný akryl
skladem u dodavatele 352 ksdodaní 2-14 dní
648 Kč
Rendl R13542 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, černá
skladem u dodavatele 83 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R13476 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, černá
skladem u dodavatele 251 ksdodaní 2-14 dní
135 Kč
Rendl R12730 - Stropní bodové svítidlo Mantova 1xGU10, Ø80, kartáčovaný hliník
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
752 Kč



























































