Rendl R12516 - Stropní bodové svítidlo Moma 1xGU10, Ø64, černá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12516 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 64 mm |
| Výška: | 113 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12517 - Stropní bodové svítidlo Moma 1xGU10, Ø84, černá
skladem u dodavatele 249 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13475 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, měděná fólie
Skladem poslední kusihned k odeslání
82 Kč
Rendl R13364 - Stropní bodové svítidlo Belenos 1xGU10, Ø60, černá
skladem u dodavatele 36 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč
Rendl R12730 - Stropní bodové svítidlo Mantova 1xGU10, Ø80, kartáčovaný hliník
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
752 Kč
Rendl R13472 - Stropní bodové svítidlo Canto 1xGU10, Ø75, černá
skladem u dodavatele 274 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R13869 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, česaná mosaz
skladem u dodavatele 253 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R13876 - Pouze hliníkový dekorativní rámeček pro svítidla Dario R13867/R13868/R13869, bílá
skladem u dodavatele 187 ksdodaní 2-14 dní
206 Kč
Rendl R12497 - Stropní bodové LED svítidlo Bogard 5W, 3000K, 414lm, 40°, matná černá
skladem u dodavatele 135 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R13471 - Stropní bodové svítidlo Canto 1xGU10, Ø75, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
637 Kč
Rendl R12354 - Stropní svítidlo Gina S 1xGU10, Ø70, sádra
skladem u dodavatele 16 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R13539 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, chrom
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč


























































