Rendl R13779 - Stropní bodové svítidlo Optimus 1xGU10, <10-50°, Ø55, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13779 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
U svítidla lze nastavit světelný kužel pomocí zoom systému 10-50°. Vhodné pro žárovky s vyzařovacím úhlem 120° - předejde se nežádoucím stínům.
| Materiál: | kov |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x9 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Vyzařovací úhel: | 10-50 ° |
| Průměr: | 55 mm |
| Šířka: | 61 mm |
| Výška: | 200 mm |
Rendl R12497 - Stropní bodové LED svítidlo Bogard 5W, 3000K, 414lm, 40°, matná černá
skladem u dodavatele 135 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13542 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, černá
skladem u dodavatele 81 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R10454 - Stropní svítidlo Coles SQ 1xGU10, Ø130, sádra
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12745 - Stropní bodové svítidlo Tuba 1xGU10, Ø70, matná bílá/zlatá
skladem u dodavatele 80 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13476 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, černá
skladem u dodavatele 254 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R11772 - Stropní bodové svítidlo Pixie 1xGX53, Ø90, bílá/chrom
skladem u dodavatele 20 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13624 - Venkovní stropní LED svítidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, bílá/čiré sklo
skladem u dodavatele 62 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12667 - Stropní bodové svítidlo Gaya 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 251 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13877 - Pouze hliníkový dekorativní rámeček pro svítidla Dario R13867/R13868/R13869, černá
skladem u dodavatele 117 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13606 - Stropní koupelnové svítidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, bílá
skladem u dodavatele 61 ksdodaní 2-14 dní


























































