Rendl R11771 - Stropní bodové svítidlo Pixie 1xGX53, Ø90, černá/chrom
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R11771 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | hliník, kov |
| Barva: | černá, chrom-lesklý |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GX-53 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne, ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 1x7, 7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 90 mm |
| Výška: | 90 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13476 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, černá
skladem u dodavatele 251 ksdodaní 2-14 dní
135 Kč
Rendl R12670 - Stropní bodové svítidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 56 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R12044 - Stropní bodové svítidlo Moma 1xGU10, Ø84, bílá
skladem u dodavatele 380 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R13869 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, česaná mosaz
skladem u dodavatele 239 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R13475 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, měděná fólie
Skladem poslední kusihned k odeslání
82 Kč
Rendl R13795 - Stropní svítidlo Volca 1xGU10, beton/dekor tmavý granit
skladem u dodavatele 155 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R14222 - Stropní svítidlo MEMA 1xGX53, Ø84, černá/satinovaný akryl
skladem u dodavatele 352 ksdodaní 2-14 dní
648 Kč
Rendl R12497 - Stropní bodové LED svítidlo Bogard 5W, 3000K, 414lm, 40°, matná černá
skladem u dodavatele 129 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R13552 - Stropní bodové svítidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, černá
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R12669 - Stropní bodové svítidlo Vade 1xGU10, Ø76, bílá/černá
skladem u dodavatele 18 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč




























































