Globo 40606 - Stropní dětské svítidlo Kiddy 2xE27 ILLU, Ø300, dekor
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-40606 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 48 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | bílá, chrom-lesklý, dekor |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Průměr: | 300 mm |
| Hloubka: | 65 mm |

























































