Rendl R13608 - Stropní koupelnové svítidlo Kim 1xGU10, IP65, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13608 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 150 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 90x90 mm |
| Výška: | 115 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13624 - Venkovní stropní LED svítidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, bílá/čiré sklo
skladem u dodavatele 62 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13625 - Venkovní stropní LED svítidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, antracit/čiré sklo
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
1 890 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12669 - Stropní bodové svítidlo Vade 1xGU10, Ø76, bílá/černá
skladem u dodavatele 18 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Rendl R13606 - Stropní koupelnové svítidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, bílá
skladem u dodavatele 61 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R13867 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, bílá/česaná mosaz
skladem u dodavatele 278 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč
Rendl R11773 - Stropní bodové svítidlo Pixie 1xGX53, Ø90, černá/chrom
skladem u dodavatele 23 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13475 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, měděná fólie
Skladem poslední kusihned k odeslání
82 Kč
Rendl R12839 - Stropní bodové LED svítidlo Condu 20W, 3000K, 1600lm, 24°, Ø100, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 385 Kč
Rendl R13473 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
82 Kč
Rendl R12668 - Stropní bodové svítidlo Gaya 1xGU10, Ø60, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
702 Kč
Rendl R12667 - Stropní bodové svítidlo Gaya 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 251 ksdodaní 2-14 dní
702 Kč
Rendl R12672 - Stropní bodové svítidlo Enki 1xGU10, 94x94, bílá
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-14 dní
1 260 Kč


























































