Rendl R13482 - Stropní LED svítidlo Larisa 20W, 3000K, 1600lm, Ø220, perleťová zlatá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13482 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | perleťově zlatá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 20 W |
| Světelný tok: | 1600 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Průměr: | 220 mm |
| Hloubka: | 58 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12842 - Stropní LED svítidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, bílá
skladem u dodavatele 324 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R12843 - Stropní LED svítidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, perleťová zlatá
skladem u dodavatele 103 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R13479 - Stropní LED svítidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, černá
skladem u dodavatele 263 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13479 - Stropní LED svítidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, černá
skladem u dodavatele 263 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R13697 - Stropní koupelnové LED svítidlo Merano 16W, 3000K, 1300lm, 300x300, IP44, chrom
skladem u dodavatele 189 ksdodaní 2-14 dní
3 915 Kč
Rendl R13851 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, bílá, stmívání TRIAC
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 655 Kč
Rendl R14356 - Stropní LED svítidlo LARISA R 22 20W, 3000K/4000K/6500K, 1500lm, Ø220, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 160 Kč
Rendl R13676 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø250, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 87 ksdodaní 2-14 dní
3 555 Kč
Rendl R13551 - Stropní LED svítidlo Larisa R 10W, 3000K, 800lm, Ø116, černá, stmívání TRIAC
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
1 950 Kč
Rendl R14362 - Stropní LED svítidlo LARISA R 40 50W, 3000K/4000K/6500K, 3750lm, Ø400, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 455 Kč
Rendl R12455 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, černá
skladem u dodavatele 87 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R14359 - Stropní LED svítidlo LARISA R 30 30W, 3000K/4000K/6500K, 2250lm, Ø300, černá
skladem u dodavatele 116 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13490 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 50W, 3000K, 4000lm, 400x400, černá
skladem u dodavatele 87 ksdodaní 2-14 dní
4 320 Kč


























































