Rendl R13843 - Stropní LED svítidlo Larisa R 20W, 3000K, 1600lm, Ø220, černá, stmívání TRIAC
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13843 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Stmívání TRIAC
| Barva: | černá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 20 W |
| Světelný tok: | 1600 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Stmívání LED: | ano |
| Průměr: | 220 mm |
| Výška: | 58 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12842 - Stropní LED svítidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, bílá
skladem u dodavatele 229 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R13487 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, bílá
skladem u dodavatele 56 ksdodaní 2-14 dní
1 890 Kč
Rendl R13267 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 30W, 3000K, 2400lm, 300x300, bílá, stmívání TRIAC
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
3 555 Kč
Rendl R14392 - Stropní LED svítidlo LARISA SQ 30 30W, 3000K/4000K/6500K, 2250lm, 300x300, černá
skladem u dodavatele 76 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13677 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø250, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Rendl R12197 - Stropní koupelnové LED svítidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele 23 ksdodaní 2-14 dní
4 455 Kč
Rendl R12843 - Stropní LED svítidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, perleťová zlatá
skladem u dodavatele 103 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R13688 - Stropní koupelnové LED svítidlo Sara 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø360, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 57 ksdodaní 2-14 dní
5 040 Kč
Rendl R12454 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, bílá
skladem u dodavatele 65 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R13678 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 57 ksdodaní 2-14 dní
6 480 Kč


























































