PREZENT 71322 - Stropní LED svítidlo MAYON 44W, 4000K, 3800lm, bílá/čirá
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.71322 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | kov, akryl (plast), křišťál |
| Barva: | čirá, třpytivý efekt, bílá, chrom-lesklý |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 44, 44 W |
| Světelný tok: | 3800 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 12000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Průměr: | 518 mm |
| Šířka: | 518 mm |
| Výška: | 79 mm |
| Hloubka: | 518 mm |


























































